Batory - Łeba
Kwatery prywatne i pokoje gościnne dostępne w przystępnych cenach na przestrzeni lat także znacząco podniosły standard oferowanych usług. Obecnie w większości dostępne są już pokoje z łazienkami. Wybierając się w góry, nad jezioro czy nad morze warto skorzystać z tej nadal ekonomicznie opłacalnej opcji noclegowej. Międzyzdroje, Dziwnówek, Pobierowo, Mielno, Jastarnia, Karpacz, Zakopane, Mikołajki, Giżycko - wszędzie w miejscowościach typowo turystycznych znajdziemy oferty kwater prywatnych.
Batorykwatery prywatne - pokoje gościnne
Morze
Liczba pokoi
11
WiFi
Parking
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
Morze
Liczba pokoi
11
WiFi
Parking
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
W naszej ofercie m.in.: pokoje rodzinne, dostęp do Internetu, bezpłatny parking, bezpłatne WiFi, parking na miejscu, sprzęt do grillowania, parking, WiFi, prywatny parking.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 14:00 a kończy o godzinie 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Pokój Dwuosobowy 2 osobowy (1 łóżko podwójne - 12 mkw);
Pokój Czteroosobowy 4 osobowy (2 łóżka podwójne - 18 mkw);
Pokój Trzyosobowy 3 osobowy (1 łóżko pojedyncze, 1 łóżko podwójne - 15 mkw).


Łeba, miasto ruchomych wydm
Łeba to nadmorska miejscowość w województwie pomorskim położona na Wybrzeżu Słowińskim. Miasto leży nad dwoma rzekami: Łebą oraz Chełstem. Łeba to także miejscowość z portem i kąpieliskami.